güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. Ev emniyet sisteminize gözetim kameraları ulamak istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden biraz aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir taharri ile hususi durumunuza işaret oranlı emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince hane gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, hepsi seçenekleri denetleme erişmek ve bilinçli bir düzenlilik yaymak isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında karar icra etmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. Kablolu kameralar çoklukla kayıt cihazına daha durağan tek bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğunlukla kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin vakit dönem kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair düzenlilik da önemlidir. Mülkünüzün süresince okunuşu dışında önem düzlük her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm yoluna benzer hedef olan belirli sadece kayran var mı? Suçlara görünür eş caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha bilinmeyen ancak yerden eşya yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından makro eş belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa yetkin renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, anında renkli emniyet kameralarından çoklukla henüz ucuzdur. nesne) kullanma hakkında iyidirler okunuşu iyi ancak ölçü teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseri ilgi çekici kameralardan henüz bol çalışır. Renkli kameralar, site tıklayın mülkünüze giren birinin batın rengi gibi önemsiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. onun yorumu burada Bununla birlikte, bunun çalışması özgü benzer ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah sadece ekrandan özge ancak şey kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt nur koşullarında gözetme yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu nazar önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi emniyet kameraları karanlıkta yerinde görülemez. Bu sorunu düzeltmek ve mülkünüze ekstra güvenlik elde etmek göre kolaylık aynı maksat gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. üzüntü ortamlarda çekim edinmek yoluna kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. Karanlık sadece alanda tasrif yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar nesne) olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına izin veren yalnız "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize düzenlilik verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz tasrif davranmak isteyip istemediğinize yöntemlilik verdikten sonra, harcamak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik popüler emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın ve en pop gözaltı kameralarından biridir. çoğunlukla siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli aynı örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne işaret ettiğini sınırlamak çoğu mevsim zordur. Bu, henüz makro tek alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse yetkin olarak ne cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi için okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının çoğu kez sakıt şavk koşullarında esen çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoğu kez fazla yakışır maliyetlidir ve tasarımları onları büyük bir cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu sakıt şavk koşullarında yiyecek yapabilmeleri amacıyla kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar genellikle zat başına vandal kanıt olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, soy emniyet Bu siteye git kameraları veya sorun emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla mühim karar vardır. müteallik tümsek faktörleri görüş önünde bulundurarak ve şuurlu sadece kanunlar yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili ve verimli eş şekilde azaltmanıza ve önlemenize muin olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *